RS PRO

Ethernet Media Converters

13
Αποτελέσματα
Έχετε κάνει νέες επιλογές
Επιλέξτε 'ανανέωση αποτελεσμάτων' για να δείτε τα προϊόντα σας
Εφαρμοζόμενα Φίλτρα
You are viewing 1 - 13 of 13 results
Εμφάνιση:
Αποτελέσματα ανά σελίδα
20
  • 20
  • 50
  • 100
Τιμή
Η αναγραφόμενη τιμή δεν περιλαμβάνει ΦΠΑ
Λεπτομέρειες προϊόντος Network Speed Fibre Operating Mode Maximum Transfer Distance Fibre Type Maximum Data Transfer Rate Connection Port
Fiber Media Converter - 1000Base-SX - 55
  • Κωδικός Προϊόντος RS 179-7999
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή MCMGBSCMM055
- Full Duplex - Multi Mode - RJ45, SC
Startech 110VDSLEXTGB Fast Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 179-7975
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή 110VDSLEXTGB
10/100Mbit/s Half/Full Duplex - Single Mode - RJ45
Startech MCM1110SFP Gigabit Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 179-8000
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή MCM1110SFP
10/100/1000Mbit/s Full Duplex - Single Mode - -
Fiber Media Converter - 1000Base-LX - 10
  • Κωδικός Προϊόντος RS 179-7998
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή MCMGBSCSM10
- Full Duplex - Single Mode - RJ45, SC
Startech ET90110ST2 Fast Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5574
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή ET90110ST2
10/100Mbit/s Half/Full Duplex 2km Multi Mode 2000Mbps RJ45, ST
Startech ET90110SC2 Fast Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5573
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή ET90110SC2
10/100Mbit/s Half/Full Duplex 2km Multi Mode 2000Mbps RJ45, SC
Startech ET90110SM302 Fast Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5597
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή ET90110SM302
10/100Mbit/s Half/Full Duplex 30km Single Mode 2000Mbps RJ45, SC
Startech ET91000SM20 Gigabit Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5550
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή ET91000SM20
10/100/1000Mbit/s Half/Full Duplex 20km Single Mode 2000Mbps LC, RJ45
Startech ET91000SC2 Gigabit Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5598
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή ET91000SC2
10/100/1000Mbit/s Half/Full Duplex 550m Multi Mode 2000Mbps RJ45, SC
Startech ET1000S40LC2 Gigabit Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5596
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή ET1000S40LC2
10/100/1000Mbit/s Half/Full Duplex 40km Single Mode 2000Mbps LC, RJ45
Startech ET91000SM10 Gigabit Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5549
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή ET91000SM10
10/100/1000Mbit/s Half/Full Duplex 10km Single Mode 2000Mbps LC, RJ45
Startech ET91000LC2 Gigabit Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5547
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή ET91000LC2
10/100/1000Mbit/s Half/Full Duplex 550m Multi Mode 2000Mbps LC, RJ45
Startech MCM1110MMLC Gigabit Fiber Media Converter
  • Κωδικός Προϊόντος RS 138-5575
  • Εμπορικό σήμα Startech
  • Κωδικός Κατασκευαστή MCM1110MMLC
10/100/1000Mbit/s Full Duplex 550m Multi Mode 1000Mbps LC, RJ45
Ελέγξτε την ποσότητα αποθέματος
Εισάγετε την ποσότητα που επιθυμείτε και πατήστε "Έλεγχος".

Η πληροφορία διαθεσιμότητας προϊόντος ενημερώθηκε στις
.
Αυτή η πληροφορία ενημερώνεται καθημερινά συνεπώς η διαθεσιμότητα μπορεί να διαφέρει την στιγμή που θα τοποθετηθεί η παραγγελία.
Κωδικός RS προϊόντος:
Αναζητώ 
Σύγκριση πλήρης λίστας
You can only compare 8 products at a time

View or remove your products on your Compare page
You are viewing 1 - 13 of 13 results