Κωδικός Προϊόντος της RS: 729-5432Κατασκευαστής: BulginΚωδικός Κατασκευαστή: MPI001/RP/BL/24
brand-logo
Προβολή όλων σε Push Button Switches
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Bulgin
Switch Operation
Momentary
Illuminated
Yes
Panel Cut Out Diameter
19.2mm
Mounting Type
Panel Mount
Contact Configuration
SPST
Voltage Rating
24V dc
LED Colour
Blue
IP Rating
IP66
Series
MPI001
Contact Current Rating
50 mA @ 24 V dc
Contact Material
Gold Plated
Manufacturer Part No.
MPI001/RP/BL/24
Case Colour
Silver
Terminal Type
Solder
Χώρα Προέλευσης
Tunisia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
Vandal Resistant Switches
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Bulgin MPI002 Series Illuminated Push Button Switch, Momentary, Panel, 19.2 mm Cutout, SPST, Blue LED, IP66
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Bulgin MPI001 Series Illuminated Push Button Switch, Momentary, Panel Mount, 19.2mm Cutout, SPST, Blue LED, 24V dc, IP66
Επιλέγξτε συσκευασία
P.O.A.
Επιλέγξτε συσκευασία
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Bulgin
Switch Operation
Momentary
Illuminated
Yes
Panel Cut Out Diameter
19.2mm
Mounting Type
Panel Mount
Contact Configuration
SPST
Voltage Rating
24V dc
LED Colour
Blue
IP Rating
IP66
Series
MPI001
Contact Current Rating
50 mA @ 24 V dc
Contact Material
Gold Plated
Manufacturer Part No.
MPI001/RP/BL/24
Case Colour
Silver
Terminal Type
Solder
Χώρα Προέλευσης
Tunisia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
Vandal Resistant Switches