Cornell-Dubilier 100 μF Capacitor 450 V - SLP101M450A3P3 Radial Lead
brand-logo
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Voltage
450 V
Construction
Cylindrical Can
Height
30mm
Polarity
Polar
Length
30mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
22 mm
Pin Count
2
Capacitor Ripple Current
960 mA
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
10mm
Width
22 mm
Lifetime
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
3.32Ω
Series
SLP
Automotive Standard
No
Λεπτομέρειες Προϊόντος
SLP series
Click here to find out more
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδας
Προδιαγραφές
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Voltage
450 V
Construction
Cylindrical Can
Height
30mm
Polarity
Polar
Length
30mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
22 mm
Pin Count
2
Capacitor Ripple Current
960 mA
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
10mm
Width
22 mm
Lifetime
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
3.32Ω