MOSFET/IGBT driver HIP2100IB SOIC8 100mA
Κωδικός Προϊόντος της RS: 859-408Κατασκευαστής: IntersilΚωδικός Κατασκευαστή: HIP2100IB
Προβολή όλων σε Gate Drivers
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Board Level Components
Y
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Renesas Electronics HIP2100IBZ, MOSFET 2, 2 A, 14V 8-Pin, SOIC
P.O.A.Μονάδας (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Προβολή όλων σε Gate Drivers
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Επιλέγξτε συσκευασία
P.O.A.
Επιλέγξτε συσκευασία
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Board Level Components
Y