Microchip 156.25MHz MEMS Oscillator, 6-Pin VDFN, ±25ppm, DSC1123CI2-156.2500
Κωδικός Προϊόντος της RS: 177-1564Κατασκευαστής: MicrochipΚωδικός Κατασκευαστή: DSC1123CI2-156.2500
brand-logo
Προβολή όλων σε MEMS Oscillators
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Oscillator Type
MEMS
Maximum Output Frequency
156.25MHz
Frequency Stability
±25ppm
Mounting Type
Surface Mount
Package Type
VDFN
Pin Count
6
Dimensions
3.2 x 2.5 x 0.85mm
Length
3.2mm
Width_SC_PC
2.5mm
Height
0.85mm
Maximum Operating Temperature
85°C
Minimum Operating Temperature
-40°C
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (Σε μία ράγα των 110) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
P.O.A.
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Oscillator Type
MEMS
Maximum Output Frequency
156.25MHz
Frequency Stability
±25ppm
Mounting Type
Surface Mount
Package Type
VDFN
Pin Count
6
Dimensions
3.2 x 2.5 x 0.85mm
Length
3.2mm
Width_SC_PC
2.5mm
Height
0.85mm
Maximum Operating Temperature
85°C
Minimum Operating Temperature
-40°C