NIC Components 330μF Electrolytic Capacitor 50V dc, Surface Mount - NAZT331M50V12.5X14KLBF
brand-logo
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
330µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
12.5 (Dia.) x 14mm
Height
14mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
12.5mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
4.6mm
Lifetime
5000h
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
140mΩ
Series
NAZT
Polarised
Polar
Ripple Current
620mA
Leakage Current
165 μA
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NAZT Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 330 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder 200
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (διαθέσιμο σε ένα καρούλι) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Επιλέγξτε συσκευασία
P.O.A.
Επιλέγξτε συσκευασία
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
330µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
12.5 (Dia.) x 14mm
Height
14mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
12.5mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
4.6mm
Lifetime
5000h
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
140mΩ
Series
NAZT
Polarised
Polar
Ripple Current
620mA
Leakage Current
165 μA
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NAZT Series