Nichicon 56μF Electrolytic Capacitor 6.3V dc, Surface Mount - UCD0J560MCL1GS
Κωδικός Προϊόντος της RS: 715-1127Κατασκευαστής: NichiconΚωδικός Κατασκευαστή: UCD0J560MCL1GS
brand-logo
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
56µF
Voltage
6.3V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
5 (Dia.) x 5.8mm
Height
5.8mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
5mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
2000h
Leakage Current
3 μA
Tolerance
±20%
Series
CD
Polarised
Polar
Ripple Current
160mA
Χώρα Προέλευσης
China
Λεπτομέρειες Προϊόντος
CD Series Low Impedance
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 100 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFKJ101UAR 1000
Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK0J101UR 1000
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 10) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Επιλέγξτε συσκευασία
P.O.A.
Επιλέγξτε συσκευασία
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
56µF
Voltage
6.3V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
5 (Dia.) x 5.8mm
Height
5.8mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
5mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
2000h
Leakage Current
3 μA
Tolerance
±20%
Series
CD
Polarised
Polar
Ripple Current
160mA