Nichicon 10μF Electrolytic Capacitor 25V dc, Surface Mount - UCD1E100MCL1GS
Κωδικός Προϊόντος της RS: 715-1259Κατασκευαστής: NichiconΚωδικός Κατασκευαστή: UCD1E100MCL1GS
Capacitance
10µF
Voltage
25V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
4 (Dia.) x 5.8mm
Height
5.8mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
4mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
2000h
Series
CD
Polarised
Polar
Ripple Current
90mA
Tolerance
±20%
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 10 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E100AR 2000
Panasonic 10 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E100R 2000
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 10) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Επιλέγξτε συσκευασία
P.O.A.
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
10µF
Voltage
25V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
4 (Dia.) x 5.8mm
Height
5.8mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
4mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
2000h
Series
CD
Polarised
Polar
Ripple Current
90mA
Tolerance
±20%