onsemi NCV8450ASTT3G Self-Protected High Side Driver High Side Driver 4-Pin SOT-223
Κωδικός Προϊόντος της RS: 186-9940Κατασκευαστής: onsemiΚωδικός Κατασκευαστή: NCV8450ASTT3G
brand-logo
Προβολή όλων σε Peripheral Controller Chips
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
onsemi
Peripheral Type
High Side Driver
Product Type
Self-Protected High Side Driver
Mount Type
Surface
Package Type
SOT-223
Pin Count
4
Minimum Supply Voltage
4.5V
Maximum Supply Voltage
45V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
150°C
Length
6.7mm
Height
1.75mm
Standards/Approvals
RoHS
Series
NCV8450
Automotive Standard
AEC-Q101
Click here to find out more
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Προδιαγραφές
Brand
onsemi
Peripheral Type
High Side Driver
Product Type
Mount Type
Surface
Package Type
SOT-223
Pin Count
4
Minimum Supply Voltage
4.5V
Maximum Supply Voltage
45V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
150°C
Length
6.7mm
Height
1.75mm