Panasonic 1000 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Through Hole - ECA1HHG102 Radial Lead
Κωδικός Προϊόντος της RS: 365-4329Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: ECA1HHG102
brand-logo
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
1000μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Ammo Pack
Height
25mm
Polarity
Polar
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NHG Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitor, super low impedance, min, radial, 105degC, 50V, 1000uF
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Panasonic 1000 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole Radial Lead
RS PRO 1000 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole Radial Lead
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
1000μF
Product Type
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Ammo Pack
Height
25mm
Polarity
Polar
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NHG Series