Panasonic 2200μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Radial, Through Hole - ECA1VHG222
Κωδικός Προϊόντος της RS: 108-4611Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: ECA1VHG222
Capacitance
2200µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Radial, Through Hole
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 25mm
Height
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
2000h
Series
NHG
Ripple Current
1.26A
Tolerance
±20%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NHG Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 2200 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - ECA1VHG222 Radial Lead
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (Σε μία Σακούλα των 50) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
P.O.A.
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
2200µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Radial, Through Hole
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 25mm
Height
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
2000h
Series
NHG
Ripple Current
1.26A
Tolerance
±20%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NHG Series