Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Through Hole - ECA1VM471 Radial Lead
Capacitance
470μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
150%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
M Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Yageo 470μF Electrolytic Capacitor 35V dc, Through Hole - SK035M0470B5S-1015
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 50) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
RS PRO 470μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 25V dc, Through Hole
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Radial Al electrolytic GS cap,35V 470uF
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
470μF
Product Type
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
150%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
M Series