Panasonic 2.2 μF Capacitor 100 V dc, Radial, Through Hole - ECA2AM2R2 Radial Lead
Capacitance
2.2μF
Product Type
Capacitor
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
2000 h
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
M Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RS PRO 2.2μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 63V dc, Through Hole
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
2.2μF
Product Type
Capacitor
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
2000 h
Tolerance
±20 %
Series
MA
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
M Series