Panasonic 22 μF Capacitor 250 V dc, Radial, Through Hole - ECA2EHG220 Radial Lead
Κωδικός Προϊόντος της RS: 365-4672Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: ECA2EHG220
Capacitance
22μF
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
340μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Capacitance
22μF
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
340μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%