Panasonic 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Through Hole - ECA2EHG2R2 Radial Lead
Κωδικός Προϊόντος της RS: 365-4638Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: ECA2EHG2R2
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RS PRO 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NHG Series