Panasonic 2.2 μF Capacitor 400 V dc, Radial, Through Hole - ECA2GHG2R2 Radial Lead
Κωδικός Προϊόντος της RS: 365-4723Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: ECA2GHG2R2
Capacitance
2.2μF
Height
11.5mm
Length
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Leakage Current
62.8μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NHG Series
Εναλλακτική
Find out more
RS PRO 2.2 μF Capacitor 400 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Κωδικός Προϊόντος της RS711-2012ΚατασκευαστήςRS PRO
Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 25) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Εναλλακτική
Find out more
Προδιαγραφές
Capacitance
2.2μF
Height
11.5mm
Length
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Leakage Current
62.8μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
NHG Series