Panasonic 33 μF Capacitor 400 V dc, Radial, Through Hole - ECA2GHG330 Radial Lead
Κωδικός Προϊόντος της RS: 365-4773Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: ECA2GHG330
Capacitance
33μF
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Leakage Current
802μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Capacitance
33μF
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Leakage Current
802μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%