Panasonic 33μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 450V dc, Through Hole - ECOS2WP330BL
Κωδικός Προϊόντος της RS: 414-8926Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: ECOS2WP330BL
brand-logo
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
33µF
Voltage
450V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 20mm
Height
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
3000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
200mA
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
6.028Ω
Series
UP
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 33 μF Capacitor 450 V dc, Through Hole - EEUEE2W330S Radial Lead
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
P.O.A.
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
33µF
Voltage
450V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
22 (Dia.) x 20mm
Height
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
22mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
3000h
Lead Pitch
10mm
Ripple Current
200mA
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
6.028Ω