Panasonic 4.7 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole - EEAGA1H4R7 Radial Lead
Capacitance
4.7μF
Mount Type
Through Hole
Height
7mm
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
1.5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitor, electrolytic, radial, submin, PCB mount, high temp, 50Vdc, 4.7uF
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
4.7μF
Mount Type
Through Hole
Height
7mm
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
1.5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%