Panasonic 1μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Surface Mount - EEEFC1V1R0AR
Κωδικός Προϊόντος της RS: 708-5871PΚατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFC1V1R0AR
Capacitance
1µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
4 (Dia.) x 5.4mm
Height
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
4mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
1000h
Polarised
Polar
Ripple Current
60mA
Leakage Current
3 μA
Series
FC SMD
Tolerance
±20%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FC High Temperature Reflow Series
P.O.A.
Μονάδας (διαθέσιμο σε ένα καρούλι) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Επιλέγξτε συσκευασία
P.O.A.
Capacitance
1µF
Voltage
35V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
4 (Dia.) x 5.4mm
Height
5.4mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
4mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
1000h
Polarised
Polar
Ripple Current
60mA
Leakage Current
3 μA
Series
FC SMD
Tolerance
±20%