Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1C221P 1000
Capacitance
220μF
Height
6.2mm
Length
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
35.2μA
Equivalent Series Resistance ESR
260mΩ
Dissipation Factor
200%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 220 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1C221AP 1000
FK smt Al electro cap,220uF 16V
FK smt Al electro cap,220uF 16VΚατασκευαστής: Panasonic
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder 1000
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
220μF
Height
6.2mm
Length
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
35.2μA
260mΩ
Dissipation Factor
200%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
AEC-Q200 qualified