Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1C471P 500
Capacitance
470μF
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
75.2μA
Equivalent Series Resistance ESR
160mΩ
Dissipation Factor
200%
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 470 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1C471AP 500
FK smt Al electro cap,470uF 16V
FK smt Al electro cap,470uF 16VΚατασκευαστής: Panasonic
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder 500
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
470μF
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
600mA
Leakage Current
75.2μA
160mΩ
Dissipation Factor
200%
AEC-Q200 qualified