Κωδικός Προϊόντος της RS: 747-8970Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFK1E101AP
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Height
6.2mm
Length
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
340mΩ
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FK Series reels
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 100 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E101AP 1000
Panasonic 100 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder 1000
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
100μF
Product Type
Capacitor
Height
6.2mm
Length
6.2mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Leakage Current
3μA
340mΩ
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FK Series reels