Panasonic 68 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E680P 1000
Κωδικός Προϊόντος της RS: 708-3419Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFK1E680P
Capacitance
68μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
7.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Series
FK SMD
Dissipation Factor
0.14%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 68 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder 1000
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
68μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
7.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Series
FK SMD
Dissipation Factor
0.14%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified