Panasonic 10 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1H100UR 1000
Κωδικός Προϊόντος της RS: 537-0534Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFK1H100UR
Capacitance
10μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
85mA
Leakage Current
5μA
Equivalent Series Resistance ESR
1.52Ω
Series
FK
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 10μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Surface Mount - EEE1HA100WR
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα καρούλι των 1000) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
FK smt Al electro cap,10uF 50V
FK smt Al electro cap,10uF 50VΚατασκευαστής: Panasonic
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Panasonic 10 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEEFT1H100AR 1000
Panasonic 10 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder 1000
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
FK smt Al electro cap,10uF 50V
Capacitance
10μF
Product Type
Packaging
Carrier Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
85mA
Leakage Current
5μA
1.52Ω
Series
FK
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
FK smt Al electro cap,10uF 50V