Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1H470XP 900
Capacitance
47μF
Height
7.7mm
Length
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
195mA
Dissipation Factor
200%
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Nichicon 47μF Electrolytic Capacitor 50V dc, Surface Mount - UCD1H470MCL1GS
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 10) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Nichicon 47 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - UUD1H470MCL1GS
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
47μF
Height
7.7mm
Length
7.7mm
Package/Case
900
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
195mA
Dissipation Factor
200%