Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 63 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1J101P G
Capacitance
100μF
Packaging
Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
G
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
400mA
Dissipation Factor
200%
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 63 V dc, Surface Mount Solder G
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
100μF
Packaging
Tape
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
G
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
400mA
Dissipation Factor
200%
AEC-Q200 qualified