Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1V470AP 1000
Κωδικός Προϊόντος της RS: 565-623Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFK1V470AP
Capacitance
47μF
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
360mΩ
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FK High Temperature Reflow Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1V470P 1000
Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder 1000
Nichicon 47 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - UUD1V470MCL1GS
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
47μF
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
240mA
Leakage Current
3μA
360mΩ
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος