Panasonic 180 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount - EEEFNE181XUL
Κωδικός Προϊόντος της RS: 262-5001Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFNE181XUL
Capacitance
180μF
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Length
7.7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
280mA
Leakage Current
45μA
Equivalent Series Resistance ESR
340mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
0.14%
Επιλέγξτε συσκευασία
Capacitance
180μF
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Length
7.7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
280mA
Leakage Current
45μA
340mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
0.14%