Panasonic 330 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFP1V331AP 500
Κωδικός Προϊόντος της RS: 568-723Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFP1V331AP
Capacitance
330μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
1.2A
Equivalent Series Resistance ESR
60mΩ
Series
FP
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FP Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 330 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder 500
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
330μF
Product Type
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
1.2A
60mΩ
Series
FP
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FP Series