Κωδικός Προϊόντος της RS: 747-9220Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFP1V470AP
Capacitance
47μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
Equivalent Series Resistance ESR
260mΩ
Series
FP
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FP Series reels
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFP1V470AP 1000
Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder 1000
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
47μF
Product Type
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Package/Case
1000
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
300mA
260mΩ
Series
FP
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FP Series reels