Κωδικός Προϊόντος της RS: 747-9144Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEEFPJ182UAP
Capacitance
1800μF
Product Type
Capacitor
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
Equivalent Series Resistance ESR
80mΩ
Series
FP SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FP Series reels
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 1800 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFPJ182UAP 500
Panasonic 1800 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder 500
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
1800μF
Product Type
Capacitor
Height
10.2mm
Length
10.2mm
Package/Case
500
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
850mA
80mΩ
Series
FP SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FP Series reels