Panasonic 2.2 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEEHB1H2R2R
Capacitance
2.2μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
16mA
Leakage Current
3μA
Series
HB
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
HB Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
HB smt Al electro cap,2.2uF 50V
HB smt Al electro cap,2.2uF 50VΚατασκευαστής: Panasonic
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Rubycon 2.2μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Surface Mount - 50SGV2R2M4X6.1
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 25) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
2.2μF
Product Type
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
16mA
Leakage Current
3μA
Series
HB
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Λεπτομέρειες Προϊόντος
HB Series