Panasonic 470 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEETKV471UAQ 200
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
13.5mm
Length
15mm
Package/Case
200
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
800mA
Leakage Current
164.5μA
Equivalent Series Resistance ESR
120mΩ
Series
TK Medium Size
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.16%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
TK High Temperature Reflow Series
SMT 125°C
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
NIC Components 470μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Surface Mount - NATT471M35V12.5X14KLBF
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 2) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Height
13.5mm
Length
15mm
Package/Case
200
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
800mA
Leakage Current
164.5μA
120mΩ
Series
TK Medium Size
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.16%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
SMT 125°C