Panasonic 10 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 63 V dc, Through Hole - EEUEB1J100S Radial Lead
Capacitance
10μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
5000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Leakage Current
6.3μA
Tolerance
±20 %
Series
EB(A)
Dissipation Factor
300%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
EB(A) Series
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 10μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 63V dc, Through Hole - EEUEB1J100
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
10μF
Product Type
Mount Type
Through Hole
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
5000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Leakage Current
6.3μA
Tolerance
±20 %
Series
EB(A)
Dissipation Factor
300%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
EB(A) Series