Κωδικός Προϊόντος της RS: 419-0321Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEUFC1A152
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 1500 μF Capacitor 10 V dc, Through Hole - EEUFC1A152 Radial Lead
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 10) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 10V, 1500uF
P.O.A.
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές