Panasonic 680 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole - EEUFC1J681 Radial Lead
Capacitance
680μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
50mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FC Series 330μF - 680μF
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 680μF Aluminium Electrolytic Capacitor 63V dc, Through Hole - EEUFC1J681
P.O.A.Μονάδας (Σε μία Σακούλα των 50) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
680μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
50mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FC Series 330μF - 680μF