Panasonic 220 μF Capacitor 100 V dc, Through Hole - EEUFC2A221 Radial Lead
Κωδικός Προϊόντος της RS: 315-1088Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEUFC2A221
Capacitance
220μF
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
89mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FC Series 120μF - 270μF
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Capacitance
220μF
Mount Type
Through Hole
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
89mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FC Series 120μF - 270μF