Panasonic 680 μF Capacitor 100 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC2A681 Radial Lead
Capacitance
680μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
40mm
Length
40mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
36mΩ
Series
FC
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FC Series 330μF - 680μF
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Capacitance
680μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
40mm
Length
40mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
7.5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
36mΩ
Series
FC
Dissipation Factor
8%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FC Series 330μF - 680μF