Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEUFM1E470 Radial Lead
Capacitance
47μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
2000 h
Leakage Current
11.8μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FM Series 25 V to 50 V
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 47μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25V dc, Through Hole - EEUEB1E470
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
CHEMI-CON 47 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Capacitance
47μF
Product Type
Height
11mm
Length
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
2000 h
Leakage Current
11.8μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
200%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FM Series 25 V to 50 V