Panasonic - EEUFR1J470
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
0μA
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FR Series 35 V to 63 V
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Vishay 47μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 63V dc, Through Hole - MAL203858479E3
P.O.A.Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Wurth Elektronik 47 μF Capacitor 63 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Panasonic
PanasonicΚατασκευαστής: Panasonic
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Panasonic - EEUFR1J470
Επιλέγξτε συσκευασία
Panasonic - EEUFR1J470
Επιλέγξτε συσκευασία
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
0μA
Λεπτομέρειες Προϊόντος
FR Series 35 V to 63 V