Panasonic 150μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 100V dc, Surface Mount - EEVFK2A151M
Κωδικός Προϊόντος της RS: 434-0138Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: EEVFK2A151M
brand-logo
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
150µF
Voltage
100V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 16.5mm
Height
16.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
5000h
Tolerance
±20%
Ripple Current
793mA
Leakage Current
3 μA
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Panasonic 150 μF Capacitor 100 V dc, Surface Mount Solder - EEVFK2A151M 0125
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (Σε ένα πακέτο των 5) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
P.O.A.
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Capacitance
150µF
Voltage
100V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 16.5mm
Height
16.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
5000h
Tolerance
±20%
Ripple Current
793mA
Leakage Current
3 μA