Panasonic 33kΩ Metal Oxide Through Hole Fixed Resistor 3W ±5% ERG3SJ333
Κωδικός Προϊόντος της RS: 747-3458Κατασκευαστής: PanasonicΚωδικός Κατασκευαστή: ERG3SJ333
brand-logo
Προβολή όλων σε Through Hole Resistors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
33kΩ
Power Rating
3W
Tolerance
±5%
Technology
Metal Oxide
Series
ERG
Maximum Operating Temperature
+200°C
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Minimum Operating Temperature
-55°C
Λεπτομέρειες Προϊόντος
Axial - 0.5W - 5W
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
TE Connectivity 33 kΩ Metal Oxide Resistor 3 W 5 % ROX3SJ33K
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
Μονάδας (Σε ένα Κουτί των 1000) (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
P.O.A.
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Resistance
33kΩ
Power Rating
3W
Tolerance
±5%
Technology
Metal Oxide
Series
ERG
Maximum Operating Temperature
+200°C
Temperature Coefficient
±300ppm/°C
Minimum Operating Temperature
-55°C
Λεπτομέρειες Προϊόντος
Axial - 0.5W - 5W