Phihong Embedded Switch Mode Power Supply SMPS, PSA120-240, 24V dc, 5A, 120W, 1 Output, 100 → 240 V ac, 90
Κωδικός Προϊόντος της RS: 706-7353Κατασκευαστής: PhihongΚωδικός Κατασκευαστή: PSA120-240
brand-logo
Προβολή όλων σε Switching Power Supplies
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Phihong
Output Voltage
24V dc
Output Current
5A
Power Rating
120W
Number of Outputs
1
Input Voltage
100 → 240 V ac, 90 → 264 V ac
Mounting Type
Chassis Mount
Package Type
Open Frame
Length
127mm
Width
50.8mm
Depth
21.4mm
Efficiency
78%
Minimum Temperature
0°C
Weight
135g
Maximum Temperature
+50°C
Χώρα Προέλευσης
China
Λεπτομέρειες Προϊόντος
75W to 120W Open Chassis Power Supply, Single Output PSA120 Series
Approvals
cUL/UL
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RS PRO, 20A
RS PRO, 20AΚατασκευαστής: RS PRO
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
P.O.A.
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RS PRO, 20A
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Phihong
Output Voltage
24V dc
Output Current
5A
Power Rating
120W
Number of Outputs
1
Input Voltage
100 → 240 V ac, 90 → 264 V ac
Mounting Type
Chassis Mount
Package Type
Open Frame
Length
127mm
Width
50.8mm
Depth
21.4mm
Efficiency
78%
Minimum Temperature
0°C
Weight
135g
Maximum Temperature
+50°C
Χώρα Προέλευσης
China
Λεπτομέρειες Προϊόντος
Approvals
cUL/UL
RS PRO, 20A