Phoenix Contact PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100 Solid State Interface Relay 3V dc, 48 V dc DIN Rail Screw
Κωδικός Προϊόντος της RS: 851-6578Κατασκευαστής: Phoenix ContactΚωδικός Κατασκευαστή: 2903171
brand-logo
Προβολή όλων σε Solid State Interface Relays
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Depth
86mm
Series
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Height
80mm
Length
6.2mm
Maximum Operating Temperature
+60°C
Dimensions
6.2 x 86 x 80mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Operating Temperature Range
-25 → +60°C
Manufacturer Part No.
Χώρα Προέλευσης
Germany
Λεπτομέρειες Προϊόντος
PLC-OSC Interface Relay
Approvals
CUL, GL, UL
Standards
IEC 60664, EN 50178, IEC 62103
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Phoenix Contact VARIOFACE Series Interface Relay, DIN Rail, 24V dc Coil, SPDT, 21mA
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδας
Click here to find out more
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Depth
86mm
Series
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Height
80mm
Length
6.2mm
Maximum Operating Temperature
+60°C
Dimensions
6.2 x 86 x 80mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Operating Temperature Range
-25 → +60°C
Manufacturer Part No.
Χώρα Προέλευσης
Germany
Λεπτομέρειες Προϊόντος
PLC-OSC Interface Relay
Approvals
CUL, GL, UL
Standards
IEC 60664, EN 50178, IEC 62103