Phoenix Contact PLC-OSC- 12DC/300DC/1 Solid State Interface Relay 12V dc, 300 V dc DIN Rail Screw
Κωδικός Προϊόντος της RS: 801-7889Κατασκευαστής: Phoenix ContactΚωδικός Κατασκευαστή: 2980665
brand-logo
Προβολή όλων σε Solid State Interface Relays
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Series
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Height
80mm
Manufacturer Part No.
Χώρα Προέλευσης
Germany
Λεπτομέρειες Προϊόντος
Phoenix Contact PLC-OSC Series
Click here to find out more
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδας
Προδιαγραφές
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Series
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Height
80mm