RF Solutions ZETAPLUS-868-SO RF Module FM 868 MHz 3.6 V
Κωδικός Προϊόντος της RS: 125-1246Κατασκευαστής: RF SolutionsΚωδικός Κατασκευαστή: ZETAPLUS-868-SO
brand-logo
Προβολή όλων σε RF Modules
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Product Type
RF Module
Sub Type
Transceiver
Component Type
Module
Modulation Technique
FM
Maximum RF Data Rate
500kbps
Maximum Output Power
13dBm
Frequency
868MHz
Mount Type
Through Hole
Receiver Sensitivity
-116dBm
Interface Type
Serial
Minimum Supply Voltage
1.8V
Maximum Supply Voltage
3.6V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
1mm
Length
16.5mm
Standards/Approvals
No
Series
ZETA
Λεπτομέρειες Προϊόντος
ZETAPLUS Miniature Smart RF Transceiver Module
Wireless Modules - RF Solutions
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RF Solutions KAPPA-M868-SO RF Module FM 868 MHz 3.6 V
P.O.A.Μονάδας (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Προβολή όλων σε RF Modules
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδας
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Product Type
RF Module
Sub Type
Transceiver
Component Type
Module
Modulation Technique
FM
Maximum RF Data Rate
500kbps
Maximum Output Power
13dBm
Frequency
868MHz
Mount Type
Through Hole
Receiver Sensitivity
-116dBm
Interface Type
Serial
Minimum Supply Voltage
1.8V
Maximum Supply Voltage
3.6V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
85°C
Height
1mm
Length
16.5mm