RS PRO Phillips, PH3 Tip, 150 mm Blade, VDE/1000V
Κωδικός Προϊόντος της RS: 252-999Κατασκευαστής: RS PRO
brand-logo
Προβολή όλων σε Screwdrivers
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
RS Pro
Tip Type
Phillips
Tip Size
PH3
VDE/1000V Approved
Yes
Blade Length
150 mm
Handle Material
PP; TPR
Blade Material
Chrome Vanadium Steel
Blade Finish
Black Phosphate
Χώρα Προέλευσης
Taiwan, Province Of China
Λεπτομέρειες Προϊόντος
RS Pro Screwdriver, Insulated, VDE
Our range of Insulated Screwdrivers are designed to protect you from up to 1000 V. An excellent choice for both electrical and industrial engineering applications.
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RS PRO
RS PROΚατασκευαστής: RS PRO
P.O.A.Μονάδας (Exc. Vat)Χωρίς Φ.Π.Α
Bahco Standard, PH3 Tip, 150 mm Blade VDE/1000V Approved, 272 mm Overall
Προβολή όλων σε Screwdrivers
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
P.O.A.
P.O.A.
Μπορεί να σας ενδιαφέρει
RS PROΚατασκευαστής: RS PRO
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Tip Type
Phillips
Tip Size
PH3
VDE/1000V Approved
Yes
Blade Length
150 mm
Handle Material
PP; TPR
Blade Material
Chrome Vanadium Steel
Blade Finish
Black Phosphate
Χώρα Προέλευσης
Taiwan, Province Of China
Λεπτομέρειες Προϊόντος