Rubycon 330 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - 35ZLK330M10X16 PC Pin
Κωδικός Προϊόντος της RS: 725-8164Κατασκευαστής: RubyconΚωδικός Κατασκευαστή: 35ZLK330M10X16
brand-logo
Προβολή όλων σε Aluminium Capacitors
Τεχνικό φυλλάδιο
Προδιαγραφές
Brand
Rubycon
Product Type
Capacitor
Capacitance
330μF
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
16mm
Polarity
Polar
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
PC Pin
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLK
Dissipation Factor
12%
Λεπτομέρειες Προϊόντος
ZLK Series
Click here to find out more
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Επιλέγξτε συσκευασία
Επιλέγξτε συσκευασία
Quantity ΠοσότηταΤιμή μονάδαςPer Πακέτο
Προδιαγραφές
Brand
Rubycon
Product Type
Capacitor
Capacitance
330μF
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
16mm
Polarity
Polar
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
PC Pin
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLK
Dissipation Factor
12%