SICK IME18-12NDOZY2S Threaded Barrel Proximity Sensor IME18, M18 100mA 30 V dc
Κωδικός Προϊόντος της RS: 285-1960Κατασκευαστής: SICKΚωδικός Κατασκευαστή: IME18-12NDOZY2S
Thread Size
M18
Length
67mm
Width
18mm
Housing Material
Brass Nickel Plated
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Operating Temperature
75°C
Maximum Switching Frequency
1000Hz
Shielding
Yes
Series
IME18
Switching Current
100mA
Χώρα Προέλευσης
Malaysia
Ημερομηνία αποθέματος προσωρινά μη διαθέσιμη
Thread Size
M18
Length
67mm
Width
18mm
Housing Material
Brass Nickel Plated
Minimum Operating Temperature
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Operating Temperature
75°C
Maximum Switching Frequency
1000Hz
Shielding
Yes
Series
IME18
Switching Current
100mA